MCA Romania

You are here Home  > Furnizori de servicii  > Firme de montaj, intretinere si reparatii >  MCA Romania

MCA este cel mai important producator local de usi sectionale si rulouri pentru ferestre, avand cea mai mare fabrica de profil din zona Balcanilor la Jilava, langa Bucuresti.
Oferta de produse este imbunatatita si extinsa cu servicii de montaj, consultanta tehnica si service specializat.
Produsele pe care le putem furniza in conditii excelente de calitate si pret, cu un termen de livrare scurt sunt:
– Usi de garaj sectionale si tip rulou
– Usi sectionale industriale
– Egalizatoare de rampa si burdufe izotermice
– Usi antifoc si jaluzele industriale
– Automatizari pentru porti
– Grilaje metalice
– Rulouri pentru ferestre
– Plase impotriva insectelor

Va asiguram ca produsele noastre prezinta siguranta si calitatea cea mai inalta si va invitam sa vizitati unul din showroom-urile noastre, iar noi suntem la dispozitia dvstra pentru orice detaliu suplimentar.

Date de contact – MCA Romania
Fabrica/Head-office/Distributie
Adresa: Sos Giurgiului, nr 33A, Jilava, jud Ilfov
Tel.: +40-(21)-457.00.03
Fax: +40-(21)-457.00.04
E-mail: office@mcagrup.ro

Arad – Str.Poetului 1/C., Hala 44.- Business Park UTA 1.
Tel.: +40-(357)-808.844
E-mail: arad@mcagrup.ro

Brasov – Str.Zizinului nr. 106A, Complex “Duplex 3”, Hala F8
Tel.: +40-(268)-335.631/306.395
E-mail: brasov@mcagrup.ro

Iasi – Bd. Metalurgiei nr. 8, incinta SC LACTIS SA
Tel.: +40-(232)-270.464/270.465
E-mail: iasi@mcagrup.ro

Constanta – Alexandru Lapusneanu nr. 181A, Bl. LP 3, parter
Tel.: +40-(241)-610.730/610.731
E-mail: constanta@mcagrup.ro

Cluj-Napoca – Calea Baciului, nr.2-4 (incinta Europark)
Tel.: +40-(264)-442.217/424.265
E-mail: cluj@mcagrup.ro

Timisoara – Str. Gh. Ranetti nr 28, Cladirea 2, Modulul 4, (B-dul Liviu Rebreanu)
Tel.: 0356-429.999 / 0356-440.000
E-mail: timisoara@mcagrup.ro


Our address

Address:
Romania, Bucuresti
GPS:
44.4325, 26.103888900000015
Telephone:
+40-(21)-457.00.03
office@mcagrup.ro
Web:
http://www.mcagrup.ro

Leave a review

Preturi
Locatie
Personal
Gama de produse
Asistenta tehnica si service

Close Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

bannerHomepage