SC COILPROFIL

You are here Home  > Constructii  > Acoperisuri si burlane >  SC COILPROFIL

COILPROFIL produce:

Tigla metalica Metigla – este rezistenta, usoara, disponibila intr-o gama larga de culori, se monteaza usor, este garantata 10 ani si are o durata medie de viata de 50 de ani. Tigla metalica are decupaj dupa contur ceea ce ii confera un aspect placut si face imbinarile intre placi sa fie aproape invizibile. Varianta mata a tiglei metalice are un aspect deosebit fiind mult mai apropiata estetic de tigla clasica. de fatada, casete structurale.
Sistem pluvial Metidro – Jgheaburi si Burlane Metidro este un sistem suplu, elegant, care completeaza frumos acoperisul casei, pentru un intreg armonios,
Sisteme metalice Metindu – Tabla cutata,Panouri termoizolante,Casete structurale,Profile usoare, Casete de fatada, Piese de finisaj

Date contact : COILPROFIL Sediul Central
Adresa:Ceptura – Prahova, cod 107126, Romania
Tel:+40.244.445.800 , Fax:+40.244.445.801
Email:info@coilprofil.ro

Adrian Matei – Brand Manager METINDU Tel: 0742 076 269 ,Email-adi.matei@coilprofil.ro
Eduard Tihon – Brand Manager METIDRO Tel: 0744 434 759,Email-eduard.tihon@coilprofil.ro
Cristian Craciun – Area Sales Manager BUCURESTI,GR,CL,CT Tel: 0749 146 669,Email-cristian.craciun@coilprofil.ro
Ionut Lisman – Area Sales Manager MOLDOVA:BR,TL,GL,VN,BC,VS,NT,IS,SV,BT Tel: 0758 059 397,Email-ionut.lisman@coilprofil.ro
Dragos Popescu – Area Sales Manager MUNTENIA NORD Tel: 0745 761 949,Email-dragos.popescu@coilprofil.ro
Marius Sirbu – Area Sales Manager MUNTENIA:CS,GJ,MH,VL,DJ,AG,OT,DB,TR Tel: 0756 034 497,Email-marius.sirbu@coilprofil.ro
Dan Vladu – Area Sales Manager TRANSILVANIA: BV,CV,SB,AB,HD,TM,AR,BH,CJ,MS,HR,BN,MM,SJ,SM  , Tel: 0740 155 902,Email – dan.vladu@coilprofil.ro

Departament logistica – Tel: 0374 00 11 55


Our address

Address:
Romania, Prahova , Ceptura , cod 107126,
GPS:
45.01666669999999, 26.33333330000005
Telephone:
Tel:+40.244.445.800 , Fax:+40.244.445.801
info@coilprofil.ro
Web:
http://www.coilprofil.ro

Leave a review

Preturi
Locatie
Personal
Gama de produse
Asistenta tehnica si service

Close Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

bannerHomepage